В Золотоноші побудують завод з переробки сої

1

Категорія: 

До кінця року на Золотоніщині має початися будівництво заводу з переробки сої. Для сприяння реалізації цього проекту сьогодні між представниками черкаської влади  та керівництвом ТОВ «СПЕЦ-АГРО-СОЯ» був підписаний меморандум про співпрацю.

Директор ТОВ «СПЕЦ-АГРО-СОЯ» Олег Опришко,  з Дніпропетровщини, після кількох місяців пошуку інвестиційно-привабливого регіону зупинився на Золотоноші. Вже зараз триває процес оформлення договору оренди земельної ділянки площею 8 га під будівництво заводу, який займатиметься переробкою сої на соєве масло та шрот, що широко використовується   у сільському господарстві.

Щодо   ризиків реалізації бізнесу у складний економічний час, то дніпропетровські інвестори зауважили -  війна-війною, а  життя не має стояти на місці. Тим паче, що  додаткові капіталовкладення і створення нових робочих місць  - це один зі способів допомоги національні економіці.

— Ми – патріоти, відповідно прагнемо розвивати українську економіку, а не закордонну, - підкреслив директор ТОВ «СПЕЦ-АГРО-СОЯ» Олег Опришко.  – До того ж Черкащина дуже ручний для нас регіон у плані логістики і надзвичайно аграрний, що для реалізації проекту є ключовим пунктом.

Як зауважили інвестори, вартість проекту 30 мільйонів євро, а саме будівництво заводу розраховане на два роки. Роботу завод почне у ІІІ-ІVкварталі 2016 року і забезпечить робочими місцями близько 400 осіб.

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський повідомив, що наразі міськрада готує проект рішення про виділення земельної ділянки під будівництво підприємства площею 8 га.

Фото: Провсе.ck.ua

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар