На золотоніському "кільці" даїшники нагадали водіям про необхідність дотримання правил дорожнього руху

1

Категорія: 

 

Сьогодні, працівники ДАІ разом з журналістами виїхали на стаціонарний пост «Золотоноша», щоб нагадати водіям про необхідність дотримання Правил дорожнього руху, пункту 9.8, а саме, що з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар.

За дві години перебування на стаціонарному посту, журналісти зробили висновок, що водії свідомо ігнорують даним пунктом правил дорожнього руху.

Зупиняючи порушників інспектори ДАІ проводили з водіями профілактичні бесіди та пояснювали, що на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності - ближнє світло фар. За невиконання даної вимоги ПДР передбачена відповідальність у вигляді штрафу (ч.2 ст. 122 КУпАП) в розмірі 425-510 гривень. А для того щоб водії про це не забував Державтоінспектори залишали їм листівки.

«Дана вимога введена з міркувань безпеки: в осінньо - зимовий період, коли виникають умови недостатньої видимості, включені фари або ходові вогні дозволять водіям заздалегідь побачити на дорозі машину і утриматися від ризикованих маневрів, а це у свою чергу, дозволить уникнути ДТП», зазначила старший інспектор з профілактичної роботи Альона Плаксій.

Державтоінспекція Черкащини вкотре звертається до водіїв усіх транспортних засобів: будьте максимально уважними за кермом, рухайтеся з безпечною швидкістю та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

За інформацією Управління ДАІ в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар