Бійці АТО отримали із Золотоноші вже 170 тон гуманітарки, - Самооборона

1

Категорія: 

Зотоніська самооборона за кілька місяців своєї плідної роботи по допомозі армії назбирала і передала в зону АТО вже більше 170 тонн харчів і речей. Це і допомога підприємців, районної ради, простих людей.

«Ми також провели кілька благодійних акцій по збору коштів, – розповів Дзвону лідер частини золотоніських самооборонців Олег Пауль. – Нещодавно, наприклад, на маленькому аеродромі під Золотоношеюми влаштували благодійне авторалі, у якому взяли участь екіпажі з обласного центру, самої Золотоноші та прилеглих районів Черкащини. А на день міста за сприяння золотоніського підприємця Дмитра Сала та народного депутата Леоніда Даценка провели благодійний концерт рок-гуртів. Назбирали більше 10 тисяч на допомогу нашим землякам-воїнам у зоні АТО».

За словами Пауля, золотонісці віддають останнє, щоб допомогти воякам. По-серйозному до роботи долучається і голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча.

В Золотоніському районі на війні вже більше 70 хлопців, кількох вже поховали у Гельмязеві, у Львівці і в самій Золотоноші, зазначає видання Дзвін

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар