Віталій Войцехівський: Розбудова Золотоноші триває

1

Категорія: 

У той час, коли в країні панує неспокій і тривога, в Золотоноші наполегливо продовжують ремонтувати дороги і тротуари.

Цьогоріч ці роботи проводяться не менш активно, ніж у попередні роки, а може навіть і активніше, адже через Казначейство пройшли кошти, які нам виділили із обласного (1 млн грн) та Державного (близько 1 млн 200 тис. грн) бюджетів. Наш підрядник – ПрАТ «Золотоношарембуд», з яким ми працюємо вже третій рік, – виконує всі роботи вчасно і якісно. Думаю, жителі міста вже оцінили роботу цього підприємства: навіть після зими відремонтовані ним дороги мають цілком гарний вигляд.

Ми вдячні підрядникові, який виконує роботи, не чекаючи на виплату всіх грошей, адже нинішню гарну погоду треба використати по максимуму.

У нас традиція: щороку капітально ремонтувати принаймні дві вулиці. Цього року ми будуємо дороги на вулицях, які ніколи не бачили асфальту: Привокзальна і Шмідта. Крім того, капітально ремонтуємо ще дві вулиці – Неверовського й Горького, щоб розвантажити великі вулиці Шевченка і Обухова. Загалом на капітальний ремонт піде 1,5 млн грн. Роботи зараз активно ведуться, і вже виконано більше половини. Плануємо все завершити до настання зими.

Крім того, на заасфальтованих дорогах робимо ямковий ремонт – сподіваємося його зробити так, щоб усі дороги добре перезимували.

У тому, що в такий непростий час, у час неоголошеної війни в нашому місті активно займаються упорядкуванням вулиць, нічого дивного немає, оскільки ми працюємо, твердо вірячи в перемогу України над злом, яке заполонило східні регіони держави. Паніка і бездіяльність в тилу сьогодні дуже небезпечні. Саме тому ми й розбудовуємо наше місто. Люди повинні бути впевненими, що спільними зусиллями обов’язково здолають ворога, і на нашій землі запанує спокій і злагода. Впевненість у завтрашньому дні сьогодні як ніколи залежить від нашої злагодженості й продуктивності. І це – дуже вагомий аргумент на користь очікуваного миру.

Віталій Войцехівський, міський голова Золотоноші

За матеріалами «Прочерк»

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

А де можна побачити перелік вулиць, на яких планується класти асфальт. Щоб хоть трохи орієнтуватись чи прийде свято і на нашу вулицю (вул. Осіння)

Додати новий коментар