На початок вересня до Золотоноші лише один боржник по заробітній платі

1

Категорія: 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради повідомляє, що за статистичними даними станом на 01.09.2014 року заборгованість із заробітної плати має одне підприємство міста, а саме ДП „Златодар” – 2 301,6 тис. грн.

З метою забезпечення дотримання законодавства про оплату праці працівниками управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради спільно з інспекцією з питань  праці неодноразово проводились перевірки ДП „Златодар”, вживались заходи по притягненню винних посадових осіб до адміністративної відповідальності та вносились приписи щодо усунення виявлених порушень в установлений термін.

Працівниками управління праці та соціального захисту населення 02.09.2014 року здійснено перевірку підприємства щодо дотримання законодавства про працю. В ході перевірки встановлено, що дане підприємство має заборгованість із виплати заробітної плати в розмірі 2 301 686,49 грн. перед 364 працівниками. Також мали місце порушення ст. 79 КЗпП України в частині умов надання щорічної відпустки. З керівником ДП „Златодар” було проведено інформаційно-консультативну роботу та рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та усунення виявлених порушень в установлений термін.

Відповідно до пояснення керівника ДП „Златодар” Більницького В.М. станом на 02.09.2014 року підприємство знаходиться в процедурі банкрутства на стадії розпорядження майна, що не обмежує його господарську діяльність. Виконується графік погашення заборгованості по
заробітній платі, збільшення суми заборгованості по ПДФО та ЄСВ обумовлено зростанням ФОП працівників підприємства та незаконними діями ДВС по блокуванню банківських рахунків та знаття коштів.

Керівник підприємства завірив, що при налагодженні безперебійної роботи, та завантаженості складських приміщень і виробничих потужностей, підприємство в змозі погасити як заборгованість по заробітній платі, так і заборгованість по податкам та обов’язковим платежам, при цьому вчасно виплачувати поточну заробітну плату та внески, тим самим не допускаючи зростання суми заборгованості.

Для того, аби у ситуації із заборгованістю спостерігалась динаміка позитивних зрушень, щомісячно на засіданнях комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат активно ведеться робота з керівниками підприємств. На цих засіданнях заслуховується керівників, які допустили виникнення заборгованості із заробітної плати, не забезпечили виплату заробітної плати в межах встановленого законодавством мінімуму та керівників, які не сплачують обов’язкових платежів до Пенсійного фонду.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар