Колектив сучасного танцю «Тандем» провів патріотичний флешмоб (Відео)

1

Категорія: 

Патріотичний флеш-моб, підготовлений вихованцями Зразкового колективу сучасного танцю «Тандем», став родзинкою акції «Підтримаємо мир», яка відбулася 11 вересня в Золотоноші.

Акція відбулася під час Дня відкритих дверей міського будинку дитячої та юнацької творчості, що проходив на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Під час проведення акції у хореографічній композиції, що стала своєрідною молитвою за Україну, були використані відомі вірші «Никогда ми не будем братьями…» та «Повертайтесь живими додому…». Діти показували підготовані солдатам на фронт малюнки та роздавали перехожим виготовлені власноруч голуби миру. А вихованці гуртка «Фарбик» розмальовували щічки дітей жовтою і блакитною фарбою, зображуючи патріотичну символіку, повідомляє "Прочерк"

– Така патріотична акція в нашому позашкільному закладі проводилася не вперше, – розповів кореспондентові «Прочерку» директор будинку дитячої та юнацької творчості Олександр Омельченко. – Вихованці передають малюнки та листи солдатам на фронт та пораненим бійцям у госпіталі. Дух єдності і гордості за свою країну об’єднує нас і підтримує і всіх починаннях!

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар