В РДА проаналізували стан виконання показників соціально-економічного розвитку

1

Категорія: 

Заступник голови Золотоніської РДА Андрій Ляпкало та голова районної ради Валерій Саранча провели координаційну нараду з, з начальниками відділів, завідуючими секторами апарату, керівниками структурних підрозділів, територіальних органів виконавчої влади, керівниками підприємств і організацій району.

На порядку денному розглядалося питання про виконання показників соціально-економічного розвитку, за сукупністю яких визначається рейтинг районів і міст обласного значення, у І півріччі 2014 року. Детальну інформацію надав начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Володимир Денисенко. Загальне місце регіону за напрямками діяльності  Золотоніщина посідає 1 місце.

Показники комплексної оцінки соціально-економічного розвитку за напрямками діяльності:

  • Економічний розвиток – 18 місце;
  • Інвестиційна, наукова та інноваційна діяльність – 4 місце;
  • Сфера державних фінансів – 9 місце;
  • Споживчий ринок- 4 місце;
  • Населення та ринок праці – 7 місце;
  • Житлово-комунальне господарство – 11 місце;
  • Захист прав дитини – 7 місце.

Також значна увага була приділена питанню щодо показника введеного житла в експлуатацію за І півріччя 2014 року на території Золотоніського району. Доповідачем була Тетяна Садимах – начальник відділу містобудування та архітектури. За її даними за І півріччя 2014 року на території району було збудовано та введено в експлуатацію чотири прибудови до житлових будинків і два житлові будинки, що в сумі становить 381 м2 житла.

По закінченні наради були надані відповідні доручення. 

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар