Учасник АТО Петро Галат із Скориківки: «Коли закінчиться ця війна, тоді буду давати розглогі інтерв’ю»

1

Категорія: 

Скромний 33-річний молодий чоловік із Скориківки – Петро Петрович Галат бере
активну участь у АТО. Він мобілізований до лав Української Армії, побував у Донецькій і Луганській областях, вивчив їхні міста і села, а найкраще – окопи, лісосмуги і землю, бо довелося побувати у гарячих точках, воювати у кривавих боях та шукати прихистку для себе й своїх товаришів.

Додому у рідну Скориківку його відпустили на десять днів, які промчались як одна мить. Подробиці про події АТО Петро розповідати не хоче, щоб не лякати страшною правдою своїх рідних, які дуже переживають за нього. Вдома Петра Галата чекає, як він сам назвав, «жіночий батальйон» у складі коханої дружини Олени, п’ятирічної доньки Ангелінки, бабусі Меланії Андріївни, якій вже виповнилося 83 роки, та мами Віри Василівни.

Цікавляться життям та здоров’ям свого героя і односельчани. Як повідомив сільський голова Віктор Назаренко, Петро – хороший чесний порядний хлопець, у селі для нього зібрали кошти на бронежилет, форму, берці – все йому купили, що попросить – все дають. Хоч вдома дуже добре, та Петрові Галату треба їхати назад, до товаришів, які вже стали другою сім’єю. Українські солдати міцно тримаються тільки завдяки власній згуртованості і патріотизму, також їм дуже допомагає воювати підтримка народу.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Я пишаюсь своїм Земляком!!! Бережи тебе Боже, Петро!!!

Додати новий коментар