Обережно: телефонні шахраї

1

Золотоніські податківці застерігають: останнім часом на стаціонарні та мобільні телефони суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб Золотоніщини надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші, представляючись керівником податкової інспекції чи її представником.

Щодо необхідності в коштах фантазії не бракує. Шахраї телефонують та звертаються з проханням перерахувати кошти для забезпечення обслуговування групи перевіряючих, для надання фінансової допомоги, на потреби працівників податкової служби, або пропонує за гроші відкупитися від проведення перевірки фінансової діяльності підприємства.

Такі дзвінки є провокацією з боку осіб, які шахрайським способом намагаються отримати гроші, дискредитуючи податківців. Пройдисвіти не лише наносять збитки підприємцям та підприємствам, але й підривають авторитет органів Міндоходів.

На жаль, у переважній більшості випадків у наданні «допомоги» не відмовляють і потрапляють «на гачок» до шахраїв.

Золотоніська ОДПІ звертається до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману.

Про такі випадки необхідно повідомляти за номерами телефонів:

- «гаряча» телефонна лінія Золотоніської ОДПІ (04737) 53006.

- «гаряча» телефонна лінія Міндоходів «Пульс» (044) 284-00-07.

- телефон довіри ГУ Міндоходів у Черкаській області (0472) 33-91-81.

Податківці наголошують, що за вказані протиправні дії передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством.

Прес-служба Золотоніської ОДПІ

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар