Міський голова спростував відмову влади щодо маркування товарів

1

Категорія: 

Міська влада Золотоноші заохочує підприємців маркувати російські товари в торгових точках, як це роблять в багатьох інших містах України.

Про це кореспонденту «Прочерку» заявив міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, відповідаючи на прохання прокоментувати закиди свободівців щодо небажання міської ради розглядати їхню пропозицію про маркування товарів.

– Активісти ВО «Свобода» 21 серпня запропонували розглянути на черговій сесії міськради рішення щодо маркування товарів, – розповів Віталій Олександрович. – Сесія у нас була 27 серпня, але уже до 20 серпня пройшли засідання всіх комісій. Незважаючи на це, перед сесією я спитав дозволу депутатів, і ми включили до порядку денного розгляд цієї пропозиції. Оскільки зобов’язувати підприємців ми не маємо права, а проект рішення був не готовий, депутати доручили виконавчому комітетові в робочому порядку ухвалити рішення щодо рекомендації підприємствам маркувати російську продукцію. І таке рішення наступного дня було прийнято.

Віталій Войцехівський також додав, що міська влада провела засідання координаційної ради з підприємцями. Пропозицію щодо маркування вони сприйняли позитивно, і вже зараз більшість торгових точок маркує російську продукцію.

– Ми з підприємцями і раніше брали участь у акціях із маркуванням товарів: «Товари Черкащини», «Купуй українське!» та інших, і це – без будь-якого примусу, – зазначив пан Войцехівський. – Тому дуже дивно було читати в інформаційних повідомленнях, що золотоніські депутати «відмовилися». Насправді ж питання все одно було вирішено. Я думаю, що чим ближче до виборів, тим більше політичні партії шукатимуть приводу нагадати про свій патріотизм. Як на мене, в той час, коли в країні йде неоголошена війна, дбати про власні рейтинги аморально.

Віталій Войцехівський також зазначив, що міська рада вирішила передати 60 тисяч, виділених раніше на ремонт аварійного приміщення міськради, на екіпіровку наших воїнів в АТО.

– Про це чомусь ніхто не заявляє. Я вже не кажу про те, що багато хто й особисто робить чимало корисних для країни речей, – підсумував Віталій Войцехівський.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар