На виборах до обласної ради переміг свободівець

1

Категорія: 

Цими вихідними на Черкащині проходили довибори до Черкаської обласної ради по двох округах — 45-му у Каневі та 44-му в Золотоноші. У них брало участь 23 кандидати, а перемогу здобули два свободівці.

Це перші представники цієї політичної сили, які отримали мандати депутатів Черкаської обласної ради. Там вони займуть місця покійних Володимира Лук’янця та Івана Синенка, повідомляє vechirka.net

—  Цими вихідними по двох мажоритарних округах — 44 та 45, що в Золотоноші та Каневі, відбувалися довибори до обласної ради. За попередніми підрахунками, на обох округах перемогли свободівці. В Каневі — Анатолій Чупилка та в Золотоноші — Олександр Лошков. Вітаю побратимів заочно та бажаю їм сили і мудрості в депутатській роботі, — написав у ніч виборів у соціальній мережі «Фейсбук» голова обласного осередку ВО «Свобода» Андрій Куча.

Олександр Лошков вже подякував виборцям на своїй сторінці в мережі «Фейсбук»:

Явка на цих довиборах була досить низькою. У Золотоноші, за попередніми даними, на дільниці прийшло 11,2% виборців, а в Каневі – 16,9%. Тож можна сказати, що на довиборах перемогли ті, хто зумів привести своїх виборців на дільниці.

Аби проявити себе, новобрані депутати мають лише один рік, адже нові вибори до Черкаської обласної ради відбудуться вже наступного року. Тож чи доцільно було узагалі проводити ці довибори, бо коштували вони обласному бюджету 344 тис. грн.?

— За законом, коли повноваження депутата припинені достроково, довибори можуть призначатися щонайпізніше за шість місяців до припинення терміну повноважень обласної ради, — роз’яснює керівник секретаріату Черкаської обласної ради Василь Мовчан.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар