Золотоніські депутати не підтримали маркування продукції, виробленої в РФ

1

Категорія: 

Золотоніська міська рада відмовилась ухвалювати рішення про маркування товарів, вироблених в РФ, у торговельних закладах міста, а також про проведенні інформаційної кампанії "Купуй українське!"

Як зазначив керівник місцевого осередку ВО "Свобода" Олександр Лошков, 21 серпня цього року місцева "Свобода" скерувала на ім'я міського голови Золотоноші, депутатів міської ради та членів виконкому звернення з пропозицією ухвалити відповідне рішення.

Оскільки сесію міської ради заплановано на 27 серпня, часу для розгляду листа у депутатів місцевої ради в комісіях було достатньо. В день проведення засідання сесії керівник місцевого осередку "Свободи" Олександр Лошков прибув на засідання сесії, аби дізнатися про результати розгляду звернення. Однак це питання навіть не включили до порядку денного. За наполяганням свободівців міський голова таки зробив це. Та коли дійшла черга його розглядати, депутати стали висловлюватися, мовляв, маркування товарів – то справа самих підприємців, і відмовились ухвалювати відповідне рішення.

Зазначимо, що цього дня сесія Золотоніської районної ради ухвалила рішення про маркування товарів, вироблених в РФ, у торговельній мережі району, і жодних зауважень з цього приводу у депутатів не виникло.

Прес-служба Черкаської міської організації ВО "Свобода"

Від редакції Золотоноша Online: деякі магазини міста вже не перший місяць беруть участь у акції "Товари Черкащини", маркуючи продукцію, яка вироблена в нашій області:

  

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар