«Відчуваю себе в Золотоноші, наче вдома»

1

Категорія: 

Напередодні Дня незалежності України делегація Золотоніської ОДПІ відвідала родину переселенців зі сходу. Світлана Коба сама родом із Донецька. Нещодавно разом зі своїм малолітнім синочком, котрому ще немає й року, прибула до нашого міста із селища Спартак Донецької області. На жаль, поки що немає можливості переїхати усім членам її родини, але налаштована Світлана оптимістично. 

«Нелегкою була дорога. Більше доби добиралися. Спочатку приїхали в Донецьк, звідти – до Дніпропетровська, потім пересіли на автобус до Києва, і вже тільки зі столиці прибули до Золотоноші», – розповідає Світлана. «Дійсно дуже важко було. Пережили чимало: і ракети зі снарядами літали над нашим будинком, і ховалися, коли починав посуд дрижати на столі. Страшно було. І за себе, й за рідних, а найбільше турбувалася за синочка...», – ділиться 25-річна мама.

Та, що відрадно, молода жінка оптимізму не втрачає. Вірить у перемогу добра над злом. До речі, злом вона називає сепаратистів і саме їх звинувачує у бідах нашого українського народу та своїх негараздах: «Я вболіваю і душею, і серцем за єдність нашої України. Неможна її ділити! Ми – одна родина, ми – брати і сестри! Та й більшість моїх земляків думають так само. Не вірте, якщо вам говорять, що всі донеччани за Росію. Це не правда. Там теж живуть патріоти єдиної України!».

Привітно посміхається до гостей і маленький Владиславчик, протягуючи ручки до пакунків із подарунками. Візитери ж бо прийшли не з порожніми руками. В.о. начальника Золотоніської ОДПІ Антоніна Миргородська вручила мамі такі необхідні для її синочка засоби догляду за дітьми та дитяче харчування (Світлана Коба розповідає, що допомогу на дитину вона не отримує вже два місяці через складнощі переоформлення документів).

«Незабаром визначне державне свято – День Незалежності України. І ми вирішили його відзначити добрими справами, разом з тими, хто цього найбільше потребує. Врешті-решт усі ми – єдина родина! Нехай на цім Ваші негаразди скінчаться. А ми, золотоніські податківці, будемо у цьому вам допомагати. Сьогодні ж хочеться трішки підсолодити ваше життя», – звернулась Антоніна Дмитрівна до молодої мами, подарувавши їй ще й коробки із печивом та цукерками.

Відрадно й те, що саме 23-го серпня, на День Державного Прапора України, маленькому Владиславчику із Донецька виповниться сім місяців. А святкуватиме він цю дату у нашому затишному місті Золотоноша, де живуть добрі й чуні люди – справжні українці.

Прес-служба Золотоніської ОДПІ

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар