На День Незалежності Золотоноша одяглася в національну символіку [Фото, Відео]

1

Категорія: 

У День Незалежності України в Золотоноші відбувся парад вишиванок. Таке свято тут проводять втретє, але стільки розмаїття ще не було, як і такої масової добровільної участі жителів.

Величезна колона, що вишикувалась біля пам’ятника-танка, пройшла Трояндовою алеєю на площу, що віднедавна носить назву Героїв Майдану, й повз фонтани попрямувала до монумента Тарасу Шевченку. Попереду колони несли великий вінок із чорнобривців і калини. В перших рядах ішли діти, керівники міста й району, як старші, так і зовсім молоді люди. Вінок і квіти поклали до пам’ятника Тарасу Шевченку.

До присутніх із вітальними словами звернулись міський голова Віталій Войцехівський та голова районної ради Валерій Саранча, народні депутати України Леонід Даценко і Віталій Ілляшенко. Хвилиною мовчання вшанували полеглих неоголошеної війни.

Після офіційної частини свято продовжилось у парку, де грав духовий оркестр.

Всі фотографії з Дня Незалежності дивіться в нашому альбомі http://zolo.in.ua/gallery/1-10

Відеозапис концерту в парку відпочинку Т.Г. Шевченка:

 

 

Також, 23 серпня, в районному будинку культури був проведений концерт до Дня Незалежності, повну версію якого можете переглянути далі:

 

 

Текст: Валентина Гавришкевич, Черкаський Край

Фото: Видання "Дзвін" , Віра Пономаренко, Ольга Морозова

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар