Працівники Золотоніської ОДПІ провели акцію «Ми – єдина родина!»

1

Категорія: 

Напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, а також в рамках акції «Єдина родина» працівники Золотоніської об’єднаної податкової інспекції провели ряд заходів, приурочених цим знаменним дням.

Так, за ініціативи податківців 15 вихованців старшої групи Золотоніського дитячого закладу «Ялинка» оформили послання бійцям АТО, котрі нині на передовій відстоюють незалежність та цілісність нашої держави.

До такого завдання дітки поставились дуже серйозно і заповзято. Листи вийшли яскравими, змістовними і патріотичними. А найголовніше – щирими, адже хто іще, як не малюки, може без лицемірства, чесно і правильно висловити свої почуття. Ці послання – досить різноманітні: хтось намалював щасливих усміхнених діток, хтось яскраве сонечко з різнокольоровими квітами, райдугу, українські віночки чи навіть солдатів. Та у всіх малюнках є одне спільне – українська символіка та надписи із закликами до миру. Маленькі художники і художниці також у своїх листах звернулись безпосередньо до українських воїнів з побажаннями здоров’я, мужності, терпіння. Дітки хочуть, аби наші хоробрі захисники врешті-решт вберегли мир і якнайшвидше повернулися до своїх домівок, до родин живими і неушкодженими.

П’ятирічна Аня, тримаючи своє послання, де зображені дівчинка й хлопчик із українським прапорцем та жовто-блакитними кульками, говорить коротко, але змістовно: «Я люблю свою Батьківщину! Ми – діти Золотоноші – за мир! Десь такі ж, як і ми, маленькі дітки чекають на своїх татусів-героїв. Нехай вони якнайшвидше обіймуть один одного!».
«Я хочу, щоб в Україні був мир! Солдати, повертайтеся! Ми чекаємо на вас!», – звертається до героїчних бійців АТО маленький Роман, тримаючи в руках зображення українського солдата із таким же написом.

Соня теж дуже переймається долею наших захисників: «Я хочу, щоб солдати поверталися додому до своїх батьків і дітей! Війни не повинно бути!».

Усі свої листи дітки передали організаторам цього патріотичного заходу – працівникам Золотоніської ОДПІ. Податківці ж, у свою чергу, незабаром передадуть їх на схід. І кожен цей лист несе в собі безліч тепла, любові і щирості, що має надихати бійців на перемогу та допоможе вижити у небезпечну мить.

Наостанок усі дітки вишикувались із жовто-блакитними кульками, які отримали від податківців, для загального фото та дружно вигукнули: «Ми – єдина родина!»

Прес-служба Золотоніської ОДПІ

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар