Група золотоніських добровольців готується до відправлення в зону АТО

1

Категорія: 

Шестеро золотонісців у лавах Збройних сил України очікують відправлення до зони АТО, пройшовши підготовку у Новгоград-Волинському. Усі – добровольці, екс-члени міської «Самоборони», котрі зважились на такий непростий крок: Володимир Лисенко, Руслан Яковенко, Федір Муханов, Геннадій Костюк, Роман Орлов, Олександр Гончар.

Традиційна проблема українських вояків не пройшла осторонь і жителів лівобережного райцентру – катастрофічна нестача, навіть повна відсутність будь-якого обмундирування чи приладдя. Вирішується питання теж типово – завдяки самовідданості їхніх дружин, котрі, не зважаючи на тяжкий емоційний стан, роблять все, аби забезпечити чоловіків усім необхідним. Величезний вклад роблять золотоніські підприємці, а також просто небайдужі люди, які не лишають земляків у біді, адже більшість фінансів на закупівлю надходить саме від них.

За словами родичів новоспечених учасників АТО, делегація жінок відвідала Новгоград-Волинський у неділю, на День Незалежності, привітавши воїнів не лише підняттям духу (зустріч з рідними – завжди радісна подія), а й матеріальними подарунками зі свого міста. Завдяки спільним зусиллям було передано значну частину спецодягу, провізії тощо.

Особливо дякують золотонісці голові Районної ради Валерію Саранчі, котрий ледь не самотужки придбав бронежилети, а також співвласнику меблевої фабрики МІКС Оксані Міхновській, яка окрім допомоги матеріальної, якісно вирішила логістичні питання: всього провізії та одягу зібрано на 7 тисяч гривень.

Незлим тихим словом згадують добровольці золотоніську «Самооборону», яка, за їхніми словами, у складний момент просто забула своїх колишніх побратимів. Детально про цю ситуацію  Золотоноші  Online розповіли родичі вояків.

«Хлопці, які вірою і правдою служили організації, самі неодноразово возили гуманітарну допомогу на Схід, завжди були готові ледь не все віддати, але допомогти, зараз виявилися непотрібними Самообороні», - розповідає співрозмовник видання.

За словами дружини одного з шести добровольців, до Самооборони зверталися неодноразово. Відповідь завжди лунала одна – нічого немає.

«Питання зовсім не полягає в тому, що нам хтось щось винен. Але, по-перше, ті, хто займався доставкою гуманітарних вантажів, самі лишились ні з чим. Це – абсурд, - пояснює суть конфлікту співрозмовник. - По-друге, коли організація, котра вже півроку збирає кошти від населення та отримує фінансування від районної влади, зовсім не має коштів для допомоги колишнім соратникам, виникає багато інших питань».

І вояки, і близькі їм люди, і колишні члени організації сходяться в одній думці – ніхто не буде звинувачувати у чомусь керівництво «Самооборони», проте абсолютно непрозоре використання коштів, наданих організації – факт.

«Гроші були. Багато грошей. Скільки коштів надійшло від населення, від районної влади, достеменно невідомо. Я не знаю, яка там ситуація нині, але жодного звіту, жодної квитанції ніхто ніколи не в очі не бачив, - говорить жителька Золотоноші. – Коли ж хтось насмілювався цікавитись про долю коштів, то міг стати ледь не ворогом народу в очах керівника».

Наразі ж золотоніські добровольці ще далеко не повністю забезпечені необхідним для відправлення в зону АТО. Список речей суттєвий:

тактичні кросовки (ботинки) - 6 пар;
балаклави - 5 шт;
розгрузка - 5 шт;
рюкзаки 25-30л (штурмові) - 6 шт;
термошкарпетки - 6 пар;
теплі устілки для взуття - 6 пар;
спальні мішки теплі - 6 шт;
костюм маскувальний сітчастий (КЗС) - 2 шт;
рукавиці тактичні з пальцями - 6 пар;
куртки (бушлати) теплі - 6 шт;
каски кевларові - 6 шт.

Фінансову чи будь-яку матеріальну допомогу можна надати на другому поверсі Торгового центру, директорові фабрики МІКС Оксані Міхновській.

Контактні телефони для довідки - +38/096/ 595-68-14 (Ірина), +38/096/ 506-78-33 (Любов)

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

До статті потрібно додати контактні дані та номер картки для переказу коштів. Впевнений знайдеться багато людей готових допомогти фінансово, але які не в змозі приїхати чи просто не хочуть шукати на другому поверсі ТЦ Директора Фабрики. Значно простіше переказати гроші на номер картки Приват чи іншого банку.

Додати новий коментар