Мер Віталій Войцехівський запрошує на "Парад вишиванок"

1

Категорія: 

З нагоди 23-ї річниці Незалежності України  міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський запрошує всіх жителів та гостей міста взяти участь у патріотичному "Параді вишиванок".

Подібний захід у місті на такому рівні проводиться вперше. Раніше золотоніські громадські активісти   проводили кілька разів схожі акції, організовуючи самотужки марші у вишиванках.

Цього ж року організація буде централізованою: ось такі запрошення днями отримами керівники підтприємств міста:

Сам "Парад вишиванок"  пройде 24 серпня центральною вулицею міста. Збір учасників о 9.30 біля пам"ятного знаку "Танк Т-34".

Хода розпочнеться о 10 годині та попрямує до пам'ятника Шевченку, де відбудеться мітинг з нагоди Дня Незалежності. Пообіді ж (12:00-14:00) в парку Шевченка вудбудеться святковий концерт.

Також в центрі міста та в парку протягом вихідних будуть працювати атракціони.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

а сама міска влада, окрім до дирок заїзджених концертів організувати щось може?

Олеже, а ви за своє життя бодай щось організовували???? А міська влада на кожне свято приносить у наше місто новий подих креативу (останні: парад вишиванок, Фестиваль чорнобривців, КВК,брейн-ринг, "Що? Де? Коли", вистави до Дня театру і т.д.), згадайте Золотоношу 5 років тому, не було і половини того, що є зараз! А концерти відділу культури не затерті до дірок, адже кожного разу нові пісні і сценарії, нові танці та постановки, врешті нові люди...Робить щось влада - погано, і не робить - теж погано...Наш люд ніколи нічого не влаштовує, слава Богу, що не всі думають, як Олег

шановна Мар"яна я на протязі 15 років займався тим що намагався якимсь чином організувати дозвіл молоді в нашому місті. за цей час я зрозумів одне - нікому нічого не потрібно. все лягає на плечі ентузіастів. і ще, ви мене вибачте, я не хотів образити вас чи ще когось, знаю ви являєтесь постійним учасником концертів в нашому місті, у вас дуже гарний голос. але за ті більше ніж 30 років що я проживаю в Золотоноші, розклад заходів на всі свята один і той самий - концерт, цирк, дискотека, салют. таке враження, що розвиток на цьому зупинився. ми живемо у 21 сторіччі, впевнений люди вже придумали щось цікавіше ніж брейн-ринг чи що? де? коли?

Додати новий коментар