У районі триває підготовка до опалювального сезону

1

Категорія: 

Заступник голови Золотоніської районної державної адміністрації Андрій Ляпкало провів засідання районного оперативного штабу з координації робіт своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

Під час наради було розглянуто стан підготовки до зими об’єктів соціально-культурної сфери, закладів освіти, культури, комунальних служб. Начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Наталія Рікун доповіла про хід підготовки об’єктів до зими.

Про підготовку об’єктів до опалювального сезону поінформували – начальник відділу освіти районної державної адміністрації Валентина Денисенко, головний лікар районної лікарні Сергій Примак, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Ірина Юхименко та інші.

Як зазначили виступаючі, відповідні роботи з підготовки до опалювального сезону будуть продовжуватися згідно із затвердженим планом заходів райдержадміністрації.

В ході засідання було прийнято відповідні рішення.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар