Золотоніщина – обласний центр збору передач для армії

1

Категорія: 

Члени Золотоніського районного громадського формування з охорони громадського порядку «Народна самооборона» збираються вп’яте їхати у зону АТО. Усі бачать, як біля районної адміністрації збираються люди, під’їжджають автомобілі, завантажують-розвантажують коробки, ящики, продукти харчування. Цей клопіткий процес організовує і координує голова громадського формування «Народна самооборона» Олег Пауль, який особисто, ризикуючи життям, відвозить довгоочікувані передачі для солдат у гарячі точки країни, де зараз ідуть бої.

Ми поцікавилися у нього, як добровільні помічники бійців добираються до місця призначення і яких ще речей не вистачає українській армії.

– Так вийшло, що Золотоніщина стала обласним центром збору передач для армії. До нас звозять продукти і речі з багатьох районів, – розповідає Олег. – Часто буває так, що у людей є вантаж, але нема чим довезти. Тому ми концентруємо все у себе і вантажимо двадцятитонну фуру. Так вигідніше і економніше їхати, ніж звичайним «бусом». Та й у фуру вміщається у десять разів більше продукції, ніж у автобус. Нам щоразу треба долати близько півтори тисячі кілометрів дороги. І це при швидкості 70-80 км на годину. Та й дорогою цей відрізок шляху важко назвати. До Харкова ще можна доїхати, а далі взагалі бездоріжжя. Щоб безпечніше їхати, ми постійно зідзвонюємось із нашими бійцями, їхнім командуванням, із загонами самооборони, аби не потрапити у пастку чи під обстріл (адже раз таке вже було на «Айдарі», і ми привезли у Смілу тіло нашого вбитого побратима Євгенія Войцехівського).

Зараз солдатам не вистачає військової форми, маскувальних костюмів, бо вони швидко зношуються, а також касок, берців, ліків. Потрібні дальноміри, прилади нічного бачення, різний військовий технічний інвентар. За їжу наші бійці вже не переживають, бо знають, що ми привеземо. Радує, що в українській армії просто зашкалює бойовий дух. Всі готові йти у бій, не думаючи про страх.

Солдати знають, що воюють за рідну Україну. Там є і 18-річні хлопці, і чоловіки за 60. Є різні бійці. Але все тримається на добровольцях, справжніх патріотах нашої держави.

Хочеться подякувати всім людям, які зносять продукти і речі для армії. Особлива подяка – самооборонівцю Вікторові Рябенькому. Він голова Спілки перевізників Золотоніського, Чорнобаївського і Драбівського районів, уже третій раз для поїздки дає нам свою фуру. Не зважає на те, що це дорогий автомобіль, коштує грошей, а сепаратисти можуть його розстріляти або взагалі забрати.

Не можна забувати і людей, які безпосередньо беруть участь у поїздках у зону АТО: Олександр Гончар (теж неодноразово їздив у гарячі точки на власному авто), Геннадій Костюк та Іван Ямборський. Всім їм щира вдячність!

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар