Місцеві вибори: оприлюднено список кандидатів; переможця оголосить людина, начебто причетна до фальсифікацій у минулому

1

Категорія: 

Черкаська обласна виборча комісія оприлюднила постанову "Про реєстрацію кандидатів у депутати по одномандатних мажоритарних виборчих округах №44,45", в якій зареєструвала громадян, що змагатимуться у Золотоноші та Каневі.

Наші містяни обиратимуть свого представника у обласній владі серед восьми запропонованих кандидатур, серед яких:

Вадим Гайович - Радикальна партія Олега Ляшка;
Тетяна Говоркова - політична партія "УДАР Віталія Кличка";
Володимир Дятченко - самовисування;
Олексій Коваленко - Партія Вільних Демократів;
Сергій Когут - самовисуванець;
Олександр Лошков - Всеукраїнське об'єднання "Свобода";
Оксана Собко - самовисуванець;
Наталія Сьомак - самовисуванець.


 

Документ підписаний головою Черкаської обласної комісії Ольгою Козько. З цього приводу черкаські ЗМІ цитують голову обласної організації Комітету виборців України, котрий на своїй сторінці у соцмережі Facebook скептично висловився про Козько, прямо назвавши її фальсифікатором. 

“Козько знову на арені!, - повідомляв Максим Михлик. - Організовувати довибори, рахувати голоси і оголошувати переможця буде найвідоміша черкаська фальсифікаторка виборів”.

Наразі запис з аккаунту Михлика видалений.

Як зазначає черкаський "Прочерк", Ольга Козько була головою окружної виборчої комісії № 194 на виборах 28 жовтня 2012 року, коли не змогла провести засідання ОВК в ситуації більш ніж очевидної переваги (майже 12 тисяч голосів) кандидата від опозиції Миколи Булатецького та визначити переможця.

"У результаті, як пишуть ЗМІ, "своєрідної поведінки" Ольги Іванівни (ховала печатку та ключі від сейфу, де лежали протоколи, а потім намагалася взагалі винести їх з ОВК) округ потрапив до числа проблемних. Ольга Козько спочатку поповнила ряди членів ОВК за квотою фракції Партії регіонів. Не пройшло й місяця, як вона різко змінила політичні погляди і 13 вересня 2012 року стала головою ОВК як представниця Політичної партії "Союз анархістів України", - розповідають на сторінках видання.

"На повторних виборах 2013 року увійшла до складу ОВК № 194 вже від політичної партії "Народна ініціатива" і знову стала головою комісії. Однак 28 жовтня 2013 року Центрвиборчком за поданням партії "Народна ініціатива" припинив повноваження голови окружної виборчої комісії з виборів до Верховної Ради №194 Ольги Козько. Новим головою ОВК №194 призначили Михайла Пунька (1971 р.н.)", - резюмують у Прочерку.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар