Свято села Вільхи

1

Категорія: 

Заасфальтували вибоїни на центральній вулиці Шевченка, скрізь покосили траву й бур’яни, привели до порядку пасовище й розташований поряд сільський стадіон — так у Вільхах Золотоніського району готувалися до дня села, яке припадає на 2 серпня.

Село це невеличке, всього 980 жителів, розташоване за п’ять кілометрів від Золотоноші в мальовничому лісовому масиві. Тут щороку на Іллі відзначають день села, але цього разу з відомих загальнодержавних причин не святкували.

 Із їхнього невеличкого села призвали на службу в гарячих точках трьох молодих сімейних чоловіків: Володимира Бакая, Станіслава Бєдарева, Сергія Скорика. Останній перебуває в зоні бойових дій АТО.

 Для нього всім селом зібрали кошти й купили бронежилет і кевларову каску, а приватні підприємці Сергій Безсмертний і Сергій Юрківський особисто завезли військове спорядження, зібрані сільчанами продукти й речі першої необхідності для земляка та його товаришів на Чернігівщину в Гончарівськ (де Скорик проходив військову підготовку в «учебці»).

Крім вулиці Шевченка у Вільхах запланували відремонтувати вулиці Сонячну й Гагаріна, а також під’їзд до школи, розповіла сільський голова Віра Циганник.

— А найбільша мрія наших сільчан — щоб 1 вересня відкрила двері наша школа, закрита торік.

У їхньому дитсадку 34 дітей, шестеро мають іти до першого класу. То чому б у селі не відновити НВК? Кошти на його ремонт сільська громада має.

Валентина Гавришкевич, "Черкаський край"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар