Церква євангельських християн-баптистів «Відродження» допомагає кременчуцькій колонії

1

Категорія: 

Церква «Відродження» м. Золотоноша з 2003 року відвідує  Кременчуцьку підліткову колонію. Протягом останніх 2-х років був зроблений чималий об'єм роботи. Було замінено більше  90 вікон, понад 20 дверей, прикроватні тумби, табуретки, придбано водонагрівач, постільну білизна, одяг та інше. 

Останнім часом також  замінили  лампи денного світла, пофарбували у світлі відтінки стіни коридорів, благословили ув’язнених холодильником та електрочайником. Все це  було зроблено завдяки спільній праці віруючих людей з Фінляндії і церкви "Відродження" та  по молитвах багатьох християн, повідомляє інформаційний відділ Черкаського ООЦ ЄХБ.

Християни із Золотоноші  вже  багато  років  співпрацюють із  засудженими: їздять до  них  у гості,  підбадьорюють добрим словом, свідчать про Христа. Нерідко  хлопці, які потрапляють під  амністію,  після звільнення із  закладу утримання приїздять в Золотоніський реабілітаційний центр, починають відвідувати церкву, молитися, їхнє  життя змінюється.

Та поряд  з  духовною роботою «Відродження» здійснює в колонії і соціальне  служіння.

Пастор церкви "Відродження" говорить:

«Результатом наших трудов на протяжении последних двух лет стало то, что колонию в Кременчуге признали лучшей в Украине среди подростковых колоний. Лучшей, как по условиям проживания, так и по морально-духовному состоянию ребят. После прошедших проверок ко мне подошел начальник колонии и сказал, что только Бог мог такое совершить. Также он сказал, что наша зона лучшая, потому что верующие люди молятся за нас и Бог нас благословляет. Мы благодарили Бога за совершенный труд в колонии».

Також пастор засвідчив, що за всі роки співпраці, крім матеріальної частини, була проведена велика духовна праця серед підлітків колонії. Багато хто з них почув євангельську звістку і на сьогодні вони вважають християн за родину. Окремі бажають приїхати жити в Золотоношу.

Інформацію надав пастор ц. «Відродження» м.  Золотоноша Сергій Скиба

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар