На виборах до обласної ради у Золотоноші змагатимуться Тетяна Говоркова та Олександр Лошков

1

Категорія: 

31 серпня у місті відбудуться проміжні вибори до Черкаської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №44. Місцеві жителі обиратимуть свого представника у регіональній законодавчій владі замість Володимира Лук'янця, котрий будучи чинним депутатом помер від тяжкої хвороби на початку року.

Дві політичні партії висунули своїх кандидатів, які, ймовірно, і стануть головними конкурентами у боротьбі за мандат. 

Так, за повідомлення прес-служби обласного осередку партії "Свобода", на конференції політсили ухвалене рішення про участь у виборах Олександра Лошкова, очільника золотоніських "свободівців". Лошков - юрист Технічної школи Укрзалізниці та помічник-консультант народного депутата Юрія Сиротюка.

Партія ж УДАР інформує про висунення кандидатом Тетяни Говоркової, котра також очолює місцевий осередок і працює помічником нардепа Віталія Іляшенка. Окрім чинного посвідчення депутата Золотоніської райради, Говоркова відома тим, що довгий час очолювала міський осередок партії "Батьківщина", проте в кінці 2013 року розпочала роботу у іншій, на той час також опозиційній, політичній партії.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Жесть! На манеже всё те же! Между кем выбирать то? Где новые лица? Что это за два политических пенсионера? Лукянец был авторитетный человек который болел за свой край и свой народ. А это кто? Политические проститутки Золотоноше нужны люди которые не были запятнаны партийной принадлежностью до Революции Чести. Слава Украине! Гнать прочь приспособленцев. Дайте нам новых лиц. Разве нет достойных незапятнанных людей? где молодёжь?

Ці дві особи, це як в приказці "Впихнуть невпиХУЕмое"!!! Лізуть і лізуть... А що ви зробили для рідного краю?!

Макс , не в бровь, а в глаз! Молодец, поддерживаю на все 100. Это действительно мадам, которая ведет аморальный способ жизни, какими действиями Говоркову можна поставить в пример ? Неужели в городе нет достойных умных людей?

А де була мадам Люда під час подій, які змінили життя країни? Говоркова - на Майдані ризикувала з друзями, під час віче першою шла і вела колону золотонісців, а де була сцикуха Люда, морально чиста, яка любить тільки п****ху дивитися?

Додати новий коментар