На Золотоніщині продовжується чемпіонат району з футболу

1

Категорія:

Нещодавно на новодмитрівському стадіоні відбувся центральний матч туру І зони, в якому місцева команда ФК «Юність» приймала команду із села Драбівці. Як для однієї, так і для іншої команди ця гра була вирішальною.

З перших хвилин матчу гравці команди «Юність» показали, хто на полі господар, і вже до 20-ї хвилини спромоглися забити суперникові два м’ячі. На жаль, через сильну зливу на 25-ій хвилині головному арбітрові матчу довелося зупинити гру.

На завершення першого тайму команди ще обмінялися голами. Результат першої половини матчу становив 3:1 на користь місцевої команди.

У другій його половині футболісти з Драбівець зуміли змінити хід гри, проявивши характер, провели кілька небезпечних атак, одна з яких закінчилася взяттям воріт. Потім драбівчани мали ще кілька хороших моментів для отримання необхідного результату, але не використали цю можливість.

На завершення матчу гравці ФК «Юність» зуміли провести результативну атаку. Рахунок після неї став 4:2 на користь команди Нової Дмитрівки.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.