СТОВ «Пальміра» успішно жнивує

1

Категорія: 

Цього року жнива на Золотоніщині розпочалися рано. Комбайни вийшли в поле на початку липня і скоро завершать свої роботи. На полях СТОВ «Пальміра» у Подільському та Ковраї-ІІ вже зібрали урожай озимої пшениці. За словами агронома Володимира Герасименка, на цих полях за два дні комбайнери Володимир Валах, Василь Макарчук, Василь Синільник, Станіслав Савісько та Михайло Капля зібрали ранні зернові на більше, ніж 450 гектарах (у Подільському – 175, Ковраї ІІ – 289).

Вправні комбайнери до дощів встигли обробити поля й у Дмитрівці. Нині чекають доброї погоди, щоб зібрати хліб у Вознесенському й Кривоносівці. Головний інженер Микола Сень стверджує, що за гарної погоди решту урожаю зберуть за півтора-два дні.
– Урожай ранніх зернових, порівняно з минулим роком, дуже добрий, – розповідає Микола Андрійович. – Для оперативного та якісного збирання господарство цього року закупило техніку на значну суму: два культиватори, двадцятичотирьохрядкову сівалку, трактор потужністю 550 кінських сил, два бензовози і легковий транспорт для спеціалістів (5 «Газелей» і 5 «Нив»). У жнивах беруть участь тринадцять комбайнів, всі імпортні. На зернозбиральних машинах працюють досвідчені комбайнери – Володимир Пряда, Павло Синьоок, брати Володимир та Олег Швидкі та брати Юрій і Ростислав Савіськи.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар