З незаконного обігу вилучено горілчані напої майже на 5 мільйонів гривень [Відео]

1

Співробітниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області в ході відпрацювання оперативної інформації встановлений факт незаконного зберігання у складському приміщенні на території одного з черкаських підприємств великої партії лікеро-горілчаних напоїв, обклеєних акцизними марками з ознаками підробки, підготовлених для реалізації. Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.

Він розповів, що у ході обшуку приміщення виявлено та вилучено з незаконного обігу понад 162 тис. пляшок горілчаного фальсифікату орієнтовної вартості 4,9 млн. гривень, маркованого акцизними марками невстановленого зразка, та 50 тисяч марок акцизного податку з ознаками підробки.

Вилучена горілчана продукція належить, згідно етикеток, до торгової марки одного з лікеро-горілчаних виробників Черкаської області.

Проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямований на встановлення осіб, причетних до виготовлення, зберігання та подальшої реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв.

За інформацією прес-служби Золотоніської ОДПІ

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар