Волонтери організували арт-пікнік у міському парку [ФОТО]

1

Категорія: 

2 серпня у парку Шевченка перехожі мали нагоду спостерігати за дещо оригінальним, як для Золотоноші, заходом - арт-пікніком. Така подія у нас відбулася вперше, але, сподіваємося, не востаннє. На перший раз людей прийшло хоч і не дуже багато, але вони всі були зацікавлені запропонованими майстер-класами. Вікових обмежень жодних, тому на деяких заняття нга рівних правах за одним столом сиділи і діти, і дорослі.

Протягом одного дня відбулося сім майстер-класів: лайфхак, візаж, незвичайна історія, плетіння фенічок, малювання, мистецтво фотографії та декупажу.  На них слухачі дізналися багато корисних речей, які знадобляться не тільки в побуті, а й у власному дозвіллі.

Також жителі міста активну участь прийняли у фотосушці. Виставка видалася багата і різноманітна. На ній можна було побачити, що наше місто має талановитих фотографів. Після завершення виставки люди змогли забрати фото, які їм найбільше сподобалися.

Варто зазначити, що все це відбувалося за сприяння і підтримки багатьох людей.  Це були і державні службовці, і приватні особи. Вкрай важливу матеріальну допомогу отримали від організатора цієї події Андрія Романенка, також важливий вклад був волонтерів, які зголосилися допомагати. Це - Андрій Буркут, Наташа Пустовіт, Юлія Скорик та Катерина Гончаренко. Справжню майстерність на своїх заняттях показували Валерія Любаха (візажист), Дарина Нагаєвська (майстер незвичайних історій), Юлія Романенко (майстер плетіння фенічок), Антон Прітченко (художник), Марина Бут (фотограф), Вікторія Лісторова (майстер декупажу).

Організатор події, Андрій Романенко ділиться, враженнями: «Дякую всім за участь, за допомогу: майстрам, волонтерам. Без вас нереально було б зробити цей захід, ваша допомога та завзяття надавало сил довести арт-пікнік до кінця. Не вдалось поспілкуватись з усіма наскільки близько і довго як хотілося б, але це був цінний досвід, знайомства, години поряд з вами. Я неймовірно радий, що мав щастя познайомитись, спілкуватись та працювати з класними людьми».

Валерія Любаха, майстер візажу, говорить: «Дуже приємно що є молодь, яка хоче урізноманітнити наше місто, яка цікавиться чимось, приємна і відкрита у спілкуванні. За день я побачила дуже багато щирих посмішок! Чудова ідея яку потрібно частіше реалізовувати, це перший крок до створення нових видів відпочинку. Всі великі молодці, було дуже приємно з всіма спілкуватись!»

Також цікаво було почути думку Дарини Нагаєвської, яка розповідала слухачам незвичайні історії на своєму майстер-класі: «Я щаслива, що мене запросили взяти у цьому заході участь. Отримала масу задоволення і від підготовки, і від самого арт-пікніка! Було приємно бачити, що людям цікаво. Сподіваюсь, що подібні події увійдуть в традицію нашого міста, а міська влада більше підтримуватиме організаторів».

Приємно, що наше місто має так багато небайдужих, цікавих і активних людей. Надіятимемось, що арт-пікніки стануть щорічним дійством, яке буде приваблювати все більше учасників. Також наступного року планується провести цю подію за декілька днів, а не за один як в цьому році.

Більше фото з заходу можна переглянути в нашій галереї

Матеріал: Оксана Талапко

Фотографії: Марина Бут та Дарина Нагаєвська

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар