Золотоніське молоко планують експортувати до Євросоюзу

1

Категорія: 

На ПСП «Плешкані» готуються незабаром прийняти делегацію єврокомісарів. Справа в тому, що ПСП «Плешкані» – єдине господарство в області (а в Україні таких всього два) виробляє молоко високого стандарту якості, яке можна експортувати у країни Євросоюзу, - інформують у Золотоніській РДА.

– Ми постачаємо молоко на Золотоніський маслоробний комбінат, який є членом «Молочного альянсу». До нього входить 9 найкращих молокозаводів країни. Оскільки «Молочний альянс» теж працює на майбутнє і шукає ринки збуту в Європі, нам, як основним постачальникам, запропонували пройти атестацію на відповідність вимогам і стандартам Євросоюзу. Це дуже відповідальний крок. Там досить суворе законодавство, і щоб вийти на експорт треба пройти ряд перевірок. Районну і обласну технологічні комісії вже пройшли. Наприкінці місяця чекаємо на «іспит» республіканською ветеринарною службою, – говорить директор ПСП «Плешкані» Людмила Лисун.

За інформацією "Діловий Регіон"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар