31 липня – граничний термін сплати податку з задекларованих черкащанами доходів за 2013 рік

1

Категорія: 

Цьогоріч громадяни – декларанти сплатять до місцевих бюджетів 23,1 мільйон гривень податку на доходи фізосіб. Наразі надійшло 13,6 млн.грн. Про це поінформувала перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Тетяна Проценко.

Вона нагадала, що згідно норм Податкового кодексу України фізична особа – декларант зобов’язана самостійно до 1 серпня 2014 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій деклараціїза 2013 рік. Відсьогодні до настання граничного терміну сплати зобов’язання залишилося лише 4 дні.Тож черкащанам, які не перерахували податок варто поспішити це зробити.

Загалом декларації про майновий стан та доходи за 2013 рік подали 21603 жителя області. Вони задекларували 938,5 млн.грн. доходів.

Суттєва частка задекларованих доходів належить громадянам, які заробили у 2013 році більше мільйону гривень – 68 особам. Ця категорія задекларувала 386,2 млн.грн. торішніх доходів і має добровільно спрямувати до бюджетів 4,7 мільйонів гривень. Найбільше мільйонерів (24) мешкає в обласному центрі, в Умані та Шполі (по 7). Найбільшу суму доходів (46,4 млн.грн.) задекларував житель Шполи. Сплатив найбільшу суму податку декларант з м.Умань (1 млн.грн.).

Нагадаємо, у минулому році кількість мільйонерів в області (за результатами деклараційної кампанії – 2013) склала 39.

Т.Проценко подякувала усім черкащанам, які задекларували доходи та сплатили податок і водночас закликала тих, хто ще не сплатив суму зобов’язань, вчасно і в повному обсязі  виконати свій конституційний обов’язок.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар