Золотоноша готується до фестивалю чорнобривців

1

Категорія: 

Наше місто поступово "одягається" в насичені кольори квітів, зокрема чорнобривців. Це може означати тільки одне - місто готується до проведення Всеукраїнського фестивалю чорнобривців, який буде проводитися в Золотоноші вже четвертий рік поспіль.

Захїд відбудеться як зазвичай, 24 серпня, на День Незалежності України. Тоді і буде проведено низку конкурсів, наприклад, на найкраще оформлення квітами присадибних ділянок жителів міста, а також прилеглих територій багатоповерхівок.

Комунальники міста почали підготовку до фестивалю ще на початку весни - оформили клумби різними візерунками та квітами, чорнобривцями в першу чергу. І вже на початку літа результати їхніх старань бачили всі жителі міста. Дві квіткові алеї, численні клумби в парках Шевченка, меморіальному парку та в безліч барвистих клумб по всьому місту.

Також вартий уваги цьогорічний шедевр квітникарів Золотоноші - килим з чорнобривців біля супермаркету "Еко-маркет". Розміри його вражають - завдовжки 58 м, а шириною – 6 м. Думаємо, що цей яскравий килим увійде до Книги рекордів України, як в минулому році це зробили золотонісці, створивши найбільший вінок з чорнобривців в Україні.

На закінчення хочеться сказати, що до цьогорічного свята чорнобривців залишається менше місяця, і ніхто не сумнівається, що воно буде не гіршим, ніж в минулому році. Але найважливіше те, що клопітка робота тих, хто робить наше місто красивим, не залишиться по-за увагою мешканців міста.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар