Аквафутбол або як «Ураган» та «ЛНЗ-Лебедин» плавали на полі [Відео]

1

Категорія: 

Страшна стихія «накрила» сьогодні Золотоношу. Протягом більшої частини матчу на полі була стрімка злива, яка завадила суперникам продемонструвати пристойну гру. На залитому полі під проливним дощем команди грали з 40-ої хвилини матчу. Краще пристосувалися до такого форс-мажору гравці Лебедина. «ЛНЗ» двічі засмутила «Ураган» й здобула перемогу.

Початок матчу не віщував такої стихії. Втім навіть перший тайм проходив за похмурої погоди. Футболісти «ЛНЗ-Лебедин» були номінальними фаворитами тому протягом усього матчу контролювали гру. Підопічні Василя Гречаного грали першим номером й перманентно створювали свої моменти. Більшу частину першого тайму команда атакувала, але втілити ігрову перевагу в голи не могла. На 32-ій хвилині матчу Максим Кретов мав гарний шанс забити, проте пробиваючи з гострого кута 9-ка не влучив у ворота. «Ураганівці» більше оборонялися, але свої шанси на контратаках також мали. Але все було без голів.

Після 30-ої хвилини до Золотоноші таки дійшов дощ. Поступово стихія заполонила місцевий стадіон. Власне шалений дощ та буревій не дав командам дограти до кінця першого тайму. На 40-ій хвилині арбітр Євген Цибулько дав свисток й призупинив матч.

Більше 25-ти хвилин на полі в Золотоноші панував шалений дощ та ураган! Здавалося залитий водою стадіон вже не придатний для гри у футбол й арбітри матч не продовжать. Втім вони таки повернулися на поле й спочатку дограли 5 хвилин першого тайму, а потім після не тривалої консультації з гравцями, відразу почали другу половину зустрічі.

Весь другий тайм був мало схожий на гру в футбол. Команди багато боролися не стільки між собою, а зі стихією. Непередбачуваний відскок м’яча та заповнене водою поле наклало свій відбиток у матчі.

Здавалося стихія вирівняла шанси команд у матчі, однак гості не відпустили своєї переваги. Футболісти з Лебедина краще почували себе на водяному полі й продовжили атакувати. На 50-ій хвилині Максим Кретов має вбивчий момент. Форвард вийшов сам-на-сам з воротарем, протягнув м’яч, обіграв воротаря, але не влучив у ворота. На цьому «ЛНЗ» не зупинилося, команда продовжила тиснути, як це було можливо, на суперника. Андрій Колодяжний на своєму фланзі раз-по-раз обігрував свого візаві. І, врешті на 60-ій хвилині Лебедин виходить вперед. Максим Лушпіган навісив з правого флангу, після удару від Охременка, м’яч потрапив до Прачука, який добив сферу у ворота – 0 : 1.

Цей гол деморалізував футболістів «Урагану», але вони ще мали свої моменти. Через 10 хвилин після пропущеного голу Олександр Аргеєв замикав подачу від Романа Сухостата, втім у воротарському майданчику мініатюрний Аргеєв не зміг впоратися з м’ячем та влучити у ворота. Головний момент «Урагану» забити був уже на 88-ій хвилині. Але до цього «ЛНЗ» провів другий гол.73-тя хвилина, Артем Охременко отримав навісну передачу у штрафний майданчик з глибини поля, форвард обробив м’яч та «смачно» приклався - 0 : 2 й без шансів для Маценка.
Про головний момент «Урагану»: Юрій Дмитренко на 88-ій хвилині виходить віч-на-віч з Сергієм Пальчиком, обігрує його й з гострого кута пробиває, м’яч проходить у лічених сантиметрах від штанги. У підсумку 0 : 2, «ЛНЗ-Лебедин» тріумфує в курйозному матчі.

За матеріалами "Черкаський спорт"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар