«ЗІР» допомагає оперативно знайти достовірну відповідь на будь-яке хвилююче питання

1

Категорія: 

У рамках Електронного Уряду при Міндоходів створено Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс («ЗІР»).

По суті це – інформаційне середовище органів Міндоходів, у якому уся направленість діяльності Міністерства доходів і зборів, як внутрішня так і зовнішня, а також усі відповідні процеси інформаційно-довідкових ресурсів підтримуються та забезпечуються відповідними інформаційно-комп’ютерними технологіями.

Серед платників «ЗІР» набув неабиякої популярності. Ось які відгуки відвідувачів Золотоніської ОДПІ нерідко можна почути.

Ірина КОШІЛЬ, ФОП (м. Золотоноша):

Я постійно здаю звітність через сервіс «Електронний кабінет платника». Як правило, роблю це у Центрі обслуговування платників Золотоніської ОДПІ. Вдома чи на роботі повсякчас щось заважає, відволікає. У ЦОПі ж завжди тебе привітно стрінуть, підкажуть що і до чого. Та й затишно тут і спокійно. Працювати – одне задоволення.

Крім того, останнім часом дуже активно користуюсь Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом. Раніше я і не підозрювала, наскільки це зручна і корисна річ. «ЗІР» допомагає знайти відповідь на будь-яке хвилююче питання по оподаткуванню, електронному цифровому підпису тощо. І найголовніше те, що отримана інформація є достовірною і оперативною.

Раджу усім, в кого є запитання у цій галузі, користуватися Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом «ЗІР».

Золотоніська ОДПІ ГУ Міндоходів в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар