В останні години "перемир’я" загинув житель Золотоноші, який служив в батальйоні "Айдар"

1

Категорія: 

В останні години "перемир’я" між Україною та сепаратистами загинув 27-річний золотонісець Валентин Черута, який служив у батальйоні "Айдар". Повідомлення про це на своїй сторінці у Facebook повідомив батальйон "Айдар".
Це вже четвертий військовий з "Айдару", який загинув під час "перемир’я".

"Коли переможемо, ви побачите все без купюр. Насамперед обличчя. Обличчя тих, хто проводжає своїх товаришів. І як ми проводжаємо", – запевняють у "Айдарі".
"Він загинув вчора в останні години "перемир'я". Їхню дозорну трійку терористи обстріляли з мінометів. Двоє – легкопоранені. А його... Виносили та евакуювали їх під снайперським і кулеметним вогнем. Вдалося. Валентин Черута із Золотоноші, 36 років... Вже четвертий з "Айдару", – зазначають у Facebook.

Опісля, твердять в "Айдарі", вони помстилися за товаришів:

"Плюнули на все. За даними, що принесли, погодили роботу з артилеристами і розстріляли майданчик з мінометами і їхніми розрахунками. 12-15 неживих тіл у луГандонців. Також рознесли російські БРДМ, два БТР і зенітну установку "Шилка". Ми високо цінуємо життя кожного нашого бійця, але все одно здається що мало, мало, мало..."

ВЗГ ГУМВС України в Луганській області повідомляє:

1 липня в 01.10 з району селища Металіст в лікарню Старобільська був госпіталізований з вогнепальними пораненнями військовослужбовець Чурута В.П. 1977 р.н. (житель Черкаська область, м. Золотоноша).

Від отриманих поранень військовослужбовець помер. СМЕ встановлено, що причиною смерті гр. Чурута В.П. стала вибухова проникаюча осколкова травма, сліпе поранення потиличної частини голови з ушкодженням головного мозку.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Додати новий коментар