Павло Ільченко: «Час – найдорогоцінніше, що є в кожної людини, і втрачати його – злочин»

1

Категорія: 

Не минуло й місяця з дня призначення Павла Ільченка начальником Золотоніської об’єднаної податкової інспекції, а складається враження, ніби цю посаду він обіймає вже доволі давно. І все тому, що із першого ж дня Павло Васильович приступив до своїх безпосередніх обов’язків, поринувши у роботу, як говорять, з головою.

«Час – найдорогоцінніше, що є в кожної людини, і втрачати його не можна ніколи, – стверджує Павло Ільченко і додає: – Вважаю, у будь-якій справі треба викладатись на усі сто відсотків. А тоді, коли ти керівник – цього замало. Отоді необхідно жити лише роботою, жертвуючи навіть особистим часом. Тут вже ста відсотків замало, віддаватися справі слід вже у рази більше».

І слова Павла Васильовича підтверджуються конкретними справами. За такий мізерневеликий відрізок часу очільник Золотоніської ОДПІ вже встиг вивчити промислово-економічний потенціал району. До того ж, ознайомився з ним не на папері, а наочно. Так Павло Ільченко відвідав ряд найпотужніших підприємств району, аби вивчити реальний стан справ та проблемні питання. Побував керівник податкової на ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», ТОВ «Золотоніський ЛГЗ «Златогор»», ТОВ «Фес Укр», ТЗОВ ПІІ «ЕКОНІЯ», ДП «Роял Фрут Гарден», а також на Золотоніському РайСТ та ВАТ «Золотоніський машинобудівний завод ім. І.І. Лепсе». Ці виробництва сьогодні є основними бюджетоутворювачами.

«Те, що в теперішній нелегкий час підприємства працюють, утримують стабільну кількість працівників, своєчасно сплачуючи податки до державного і місцевих бюджетів, – заслуга їх колективів і, звісно ж, мудрих і досвідчених керівників. Приємно мати справу зі старанними та сумлінними виробниками, які дбають і про прибуток очолюваних підприємств, і про добробут свого рідного краю», – відмічає Павло Ільченко.

НА ФОТО: Директор ВАТ «Золотоніський машинобудівний завод ім. І.І. Лепсе» Володимир Дятченко показує гостю виробничі цехи підприємства, ознайомлюючи із особливостями організації виробництва.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар