Золотоніське відділення ДАІ проводить в м.Золотоноша та Золотоніському районі операцію «Увага! Залізничний переїзд!»

1

Категорія: 

Основна мета операції – підвищення дисципліни водіїв транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху під час переїзду залізничних колій, у тому числі при перевезенні пасажирів автобусами.

Заходи проводитимуться з 23 червня по 10 липня 2014 року. У цей період працівники ДАІ проведуть обстеження на предмет належного експлуатаційного стану переїздів. Зокрема, перевірять справність переїзної сигналізації, експлуатаційний стан шлагбаумів, зовнішнього освітлення, покриття проїзної частини підходів автомобільних доріг до переїздів, технічних засобів організації дорожнього руху тощо.
Не зостануться без уваги і водії транспортних засобів.

Шановні водії Золотоніщини! Золотоніське відділення ДАІ нагадує, що водії транспортних засобів можуть перетинати залізничні колії лише на залізничних переїздах. При наближенні до залізничного переїзду водій повинен зменшити швидкість руху, а також, починаючи рух після зупинки перед ним, водій зобов'язаний керуватися положенням шлагбаума, світловою і звуковою сигналізацією, а також переконатися в тому, що не наближається поїзд, локомотив чи дрезина.

Щасливої Вам дороги!

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар