Катастрофічний вікенд: Усі футбольні представники Золотоніщини поступились із загальним рахунком 17:1

1

Категорія:

Матч лідерів чемпіонату області з футболу абсолютно не виправдав сподівань. Скоріше, приніс лише розчарування, з огляду на цьогорічні амбіції золотоніського «Спартака». Цього дня команда виглядала відверто беззубо.

Фактично, гра у Білозірї тривала до першого забитого м’яча. Варто було лише білозірцям настиснунути, як «Спартак» «тріснув».

На 17-й хвилині матчу центральні захисники гостей після прострілу з флангу програли позицію Кошадзе і той без проблем розібрався з воротарем. За дві хвилини Леван розстріляв голкіпера «Спартака» фактично з кута штрафного майданчика. Ще за 14 хвилин Кошадзе вже зробив хет-трик.

Але гра завершилась значно раніше. Мобільшіна, активніша, свіжіша «Зоря» переграла «Спартак», який був дещо ослаблений кількома відсутніми через травму гравцями.

Варто відзначити, що другий тайм взагалі був знущанням над суперником. М’яч рідко запишав штрафний майданчик «Спартака», а зоряни відверто глумилися над своїм суперником. Один з дев’яти голів «Зорі» провів Олег Гопка, який наколотив у цьому чемпіонаті уже 11 м’ячів.

Гол престижу у цій грі видав Лагутінов, який з 25 метрів шикарно виконав штрафний і опустив м'яч у девятку воріт Єрошова.

«Зоря» - «Спартак»  9:1

«Зоря»: Єрошев, Парфьонов, Тарасенко. Грищук, Каініч, Листопад, Трандафіов, Ткаченко, Сторчоус, Кошадзе, Гопка

«Спартак»: Манжела, Говоруха, Ластівка, Ледненко, Пруба, Дузь, Дучанінов, Гринець, Міхновський, Бреус, Ілляшенко

Голи: Кошадзе (17,19, 33), Ткаченко (48), Гопка (51), Трандафілов (65), Гріщенко (75,84) , Коломієць (90) – Лугатінов (70).

8:1

Цього ж дня розгромної домашньої поразки зазнав кривоносівський "Ураган" - 0:5 від "Базису" з Кочубіївки і жодних шансів. Як зазначає "Футбол Уманщини", на цей матч тренер гостей дав настанову грати від захисту. І це доволі непогано вийшло в команди. Через фланги кочубіївці досить швидко втікали в контратаки, а центральна зона руйнувала атаки суперника.

Деякий час команди придивлялись одна до одної. А в першій своїй небезпечній атаці гості забили гол. Капітан команди Давиденко, отримавши чудовий пас від Теплякова, вийшов віч на віч з голкіпером. Але з декількох метрів пробив прямо в нього. На добиванні Гончар зумів зорієнтуватися і головою добив мяч у ворота. Через декілька хвилин гості забили ще раз, але суддя справедливо відмінив взяття воріт - Гончар забивав з офсайду. А ще через кілька хвилин Янчук показав свій клас, елегантно перекинувши мяч через воротаря лівою ногою з досить гострого кута. Свій гол забив і Гаврилюк, втікши віч на віч після розрізної передачі Янчука.

Другий тайм спантеличені господарі пішли ва-банк і майже весь час атакували ворота Кузьмака. Але той, можливо скучивши за футболом (пропустив 3 гри через травму), був на висоті і в прямому, і в переносному значенні цього слова. Він забирав всі верхові м'ячі, які пролітали в штрафному майданчику. І аплодували йому навіть золотоніські фанати.

Жирну крапку поставив граючий тренер. На Ракову досить грубо сфолили і Янчук зі штрафного метрів з 30 майже від бокової лінії по неймовірній траєкторії забив мяч разом з воротарем у сітку.

"Ураган" Кривоносівка - "Базис" Кочубіївка 0:5
21 червня. м. Золотоноша. 16.00. 50 глядачів

Голи: Гончар(15), Янчук (25,85), Гаврилюк (40,60)

Представник Пальміри також отримав крупну домашню поразку. 0:3 господарі отримали від від одного з флагманів обласного футболу - "Уманьферммашу"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.