На золотоніському "кільці" ДАІ боряться з хабарництвом

1

Категорія: 

Минулого тижня в Золотоніському районі Управлінням ДАІ в Черкаській області було офіційно зафіксовано декілька випадків надання правцівникам ДАІ хабаря у грошовому вигляді.

В м.Золотоноша Черкаської області, спільним нарядом в складі взводу супроводження та працівника ВВБ в Черкаській області ДВБ МВС України, був зупинений автомобіль «ВАЗ-2103» водій якого 50-річний житель м. Золотоноша, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 300 грн., поклавши дві купюри номіналом 100 та 200 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Тойота». На місце події викликано СОГ Золотоніського МВ УМВС, матеріали зареєстровано. За даним фактом СВ Золотоніського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 369 ч.1 КК;

В м.Золотоноша Черкаської області, спільним нарядом в складі взводу супроводження та працівника ВВБ в Черкаській області ДВБ МВС України був зупинений автомобіль «ГАЗ-33021» водій якого, 21-річний житель м. Золотоноша, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 300 грн., поклавши три купюри номіналом 100 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Фольксваген». На місце події викликано СОГ Золотоніського МВ УМВС, матеріали зареєстровано. За даним фактом СВ Золотоніського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 369 ч.1 КК;

В смт.Драбів Черкаської області, спільним нарядом в складі взводу супроводження та працівника ВВБ в Черкаській області ДВБ МВС України був зупинений автомобіль «КАМАЗ», водій якого 32-річний житель Драбівського району, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 100 грн., поклавши купюру номіналом 100 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Шкода». На місце події викликано СОГ Драбівського РВ УМВС, матеріали зареєстровано. За даним фактом СВ Драбівського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 369 ч.1 КК.

За інформацією Управління ДАІ в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

краще б вони зафіксували вимагання працівниками даі того ж самого хабаря це було б справедливіше!

Додати новий коментар