"Спартак" продовжує переможну ходу

1

Категорія:

Черговий тур чемпіонату Черкащини з футболу червоно-білі зустрічали у Кам'янці, де приймали іспит на міцність у місцевого "Олімпу".

Не зважаючи на статус одного з лідерів першості, гра для Спартака складалась не зовсім вдало. Проблем додавали вітряна погода і не зовсім якісне футбольне поле. Тому на початку матчу місцеві футболісти на правах господаря захопили ініціативу і контролювали гру, створюючи не численні, проте доволі небезпечні моменти. Кількість атак гравців "Олімпу" не переросла у якість,  адже на тверду "п'ятірочку" відіграв золотоніський голкіпер Олександр Манжела, не раз виручивши свою команду.

До свистка на перерву суперники переможця не виявили. Другий тайм розпочався зі швидкого голу у ворота "Спартака", котрий, здавалось, мав поховати всі надії наших хлопців на три очки, адже гра і надалі тривала в тому ж руслі. Проте одна з атак гостей несподівано принесла їм успіх - прекрасно на добиванні з 11 метрів зіграв Олександр Литвиненнко, зрівнявши рахунок .

Гра йшла до свого логічного завершення, як на 88 хвилині захисники "Олімпу" припустились прикрої помилки, не влучивши по м'ячу і, тим самим, вивівши Дениса Бреуса один на один з голкіпером. Кращий бомбардир команди не схибив - 1-2, вольова перемога "Спартака".

Червоно-білі залишились на другому місці в турнірній таблиці, проте потенційно можуть поступитися ним команді "ЛНЗ-Лебедин", котра відстає на два пункти, проте має гру в запасі.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.