Золотоніський район отримав міні-лікарню на колесах

1

Категорія: 

Автомобілі, якими нині користується Лівобережна станція швидкої медичної допомоги, експлуатуються давно й практично вичерпали свій фізичний ресурс. Днями в медиків з’явилася можливість рятувати хворих уже під час транспортування до лікарні, зокрема зробити електрокардіограму, дефібриляцію тощо.

Це завдяки тому, що Лівобережна станція швидкої медичної допомоги отримала чотири новенькі реанімобілі. Ключі від них передав колективу станції, яка обслуговує Чорнобаївський, Драбівський та Золотоніський райони, народний депутат України Володимир Зубик, перебуваючи з робочою поїздкою на окрузі. Кожен автомобіль — це міні-лікарня на колесах, обладнана найсучаснішим медичним обладнанням.

Їх розподілять у Чорнобай, Драбів та Золотоношу. Ще один автомобіль швидкої медичної допомоги «Пежо» незабаром надійде в Чигиринський район.

— Ці «швидкі» придбані за бюджетні кошти. Але потрібно було немало побігати коридорами можновладців, щоб вони потрапили на округ, — каже Володимир Володимирович. — Нелегко було в умовах економічної кризи вирішити питання щодо розподілу машин, закуплених для України, на наш округ.

Народний депутат зауважив, що в бюджеті на 2014 рік було передбачено 45 мільйонів гривень для округу, частина яких мала йти на господарчі потреби шкіл, лікарень, дитсадків, що потребують заміни дахів, ремонту, енергозабезпечення тощо. Та, на жаль, через події в країні скорочено видатки бюджету й ця сума значно зменшена. Володимир Зубик запевнив, що й надалі виділятиме власні кошти на реалізацію своїх програм: «Важка хвороба — це не вирок», «Інтелект року», а також організовуватиме паломницькі поїздки (торік перевезено 3 000 громадян), концерти, відзначатиме ветеранів, вітатиме виборців із Різдвом і Великоднем (цього року вручено 15 000 пасок) тощо.

Народний депутат також оглянув приймальне відділення Чорнобаївської районної лікарні. Тут старе обладнання, немає душової кабіни й умов для прийому хворих. Гість був вражений побаченим і почутим та пообіцяв найближчим часом допомогти закладу.

— Ми вирішимо це моїм приватним коштом. Які б лікарі не були кваліфіковані, а в таких умовах працювати й рятувати людей складно.

Поспілкувалися з народним депутатом і ті люди, яким він допомагав перебороти хворобу. За минулий рік із власних коштів на ці цілі виділено мільйон триста тисяч гривень. Сердечно подякувала народному депутатові за допомогу в лікуванні її доньки в Інституті імені Шалімова Галина Якуба. Василь Гарната висловив вдячність Володимиру Зубику за організацію екскурсійної поїздки до музею Корсунь-Шевченківської битви напередодні Дня Перемоги. Анатолію Богушу Володимир Зубик вручив грошову допомогу на лікування дитини.

Понад дві години тривала зустріч виборців із Володимиром Зубиком у Чигирині. Доступний, відвертий, толерантний народний депутат не залишив жодну людину, жодне питання без уваги й відповідного реагування. Він висловив надію, що новообраний Президент України, який побудував економічно успішні підприємства, зробить успішною й країну.

Тимофій Листопад, Черкаський Край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар