Триває підготовка до опалювального сезону

1

Категорія: 

За даними начальника відділу житлово-комунального господарства Наталії Рікун, підготовлено розпорядження райдержадміністрації про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осіньо-зимовий період 2014-2015 року, яким затверджено план заходів, склад оперативного штабу та графік виїзних засідань штабу.

У рамках підготовки до опалювального сезону проведено поточні ремонти котелень та теплогенераторних на об’єктах соціальної сфери району. Визначено обсяги робіт з перевірки технологічного обладнання та систем життєзабезпечення. РКП «Райтеплоенергія» розпочато процес розроблення тарифів на послуги теплопостачання в зв’язку зі зміною ціни на природний газ. 

Проведено ремонт насосного обладнання на об’єктах сіл Плешкані, Броварки. Для забезпечення безперебійної роботи об’єкту та економії енергоресурсів планується проведення заміни котельного обладнання у Гельмізівській ЗОШ. Для цього із районного бюджету планується виділення коштів в сумі 1 000,0 тис. грн. в стадії виготовлення проектно-кошторисної документації із даного об’єкту, також планується заміна опалювальних котлів у Дмитрівському НВК, Кривоносівському НВК та Піщанській ЗОШ. Основними розпорядниками коштів ведуться роботи із проведення тендерних процедур щодо придбанню природного газу та твердого палива. Відповідно до проведених робіт в рамках підготовки об’єктів до опалювального сезону основні показники підготовки наближаються до 20%.

Проблемним питанням залишається затримка введення в експлуатацію локальних очисних споруд ЦРЛ м. Золотоноша. Нагадаємо, що будівництво розпочато у 2011 році та обмеженість фінансових ресурсів для робіт із підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осіньо-зимовий період 2014-2015 року.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар