Відбулося засідання ради районної організації «Профспілка працівників освіти і науки України»

1

Категорія: 

11 червня 2014 року відбулося засідання ради Золотоніської районної організації «Профспілка працівників освіти і науки України». Головним було питання «Про організацію та проведення звітів і виборів в організаційних ланках Золотоніської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України у 2014-2015 роках».

На засідання були запрошені голова районної ради Валерій Саранча, заступник голова райдержадміністрації Андрій Ляпкало, заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський. Від обкому Профспілки на засідання прибув заступник голови обкому Профспілки Іван Могила.

Перед тим, як приступити до розгляду питань порядку денного, відбулася розмова між головами профспілкових комітетів навчальних закладів та запрошеними, що стало в районі вже традицією. Піднімалися актуальні для освітян проблеми: відсутність більше трьох місяців начальника відділу освіти, затримки проплат через Держказначейство за виконані роботи чи придбані товари, оплата праці, відпускних та оздоровчих, покращення якості навчання, ролі профспілкових лідерів у вирішенні сьогоднішніх злободенних питань та інші.

На ряд запитань голови ПК отримали вичерпні відповіді. Позитивно сприйняли присутні інформацію Валерія Саранчі та Андрія Ляпкала про значне погашення заборгованості з оплати виконаних робіт.

На засіданні виступила голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Лосіцька, яка розповіла про порядок проведення звітно-виборчої кампанії в профспілці, звернула увагу на особливості звітно-виборних зборів у первинних організаціях. Заступник голови обкому Профспілки Іван Могила у своєму виступі зупинився на змістові звітної доповіді голів профспілкових комітетів.

Крім того, розглянули питання літнього оздоровлення дітей працівників навчальних закладів.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар