Відбувся благодійний концерт

1

Категорія: 

12 червня у районному будинку культури відбувся благодійний концерт «Милосердя – людяності вимір» для збору коштів на придбання ліків для хворих дітей.

Цього разу концерт був проведений заради 3 діток: Віктора Кир`яченко із с.Новодмитрівка, який страждає на захворювання кісток; Діани Чмир з с.Дмитрівка, хворіє на ДЦП та Ангеліни Мозко із с. Скориківка, онкохвора, пухлина мозку. Вони потребують лікування та оперативного втручання, на яке потрібно дуже багато коштів.

Концерт підготували діти з міста та району, які теж не байдужі до життя хворих дітей, для того, щоб подарувати надію на видужування.

Під час концерту було зібрано 5 400 грн, а також, як проінформувала Віра Кулініч, начальник Золотоніського міськрайонного відділення Дитячого фонду України, на рахунок вже перераховано понад 19 000 грн. Слід відмітити, що 15 000 грн з цієї суми було перераховано від СТОВ «Нива» с. Зорівка.

Як видно, Золотоніщина не залишила хворих дітей у біді й надалі кошти будуть збиратися для їхнього одужання.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації та сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар