Золотоніщина взяла участь в обласному конкурсі троїстих музик

1

Категорія: 

У рамках обласних культурно-мистецьких заходів та з нагоди відзначення 200 – річчя від дня народження Т.Г. Шевченка нещодавно у Драбівському районному центрі культури і дозвілля відбувся обласний конкурс троїстих музик та ансамблів народної музики. В цьому конкурсі взяли участь музики з Умані, Черкас, Жашкова, Звенигородки, Чигиринського, Чорнобаївського, Канівського, Черкаського, Драбівського районів. Всього було 37 номерів концертної програми, обов’язковим завданням для всіх учасників та колективів було показати 3 номера.

Представниками Золотоніського району були троїсті музики із Гельмязова, Антипівки та Піщаної. Конкурс передбачав номінації родинних, сімейних та дитячих ансамблів, інструментальних дуетів, сольних виступів гармоністів та інструменталістів. У номінації «Аматорські ансамблі троїстих музик більше трьох учасників» I почесне місце отримали троїсті музики Гельмязівського СБК (керівник Петро Лобунець), які приїздили на конкурс разом із відомим в районі «народним» фольклорним колективом «Калина»; II місце присвоїли троїстим музикам Антипівського СБК (керівник Анатолій Таванець), що прибули на конкурс разом із вокальним жіночим ансамблем. У категорії «Троїсті музики» III місце присудили троїстим музикам Піщанського СБК (керівник Лариса Загорська).

Всім переможцям конкурсу вручили дипломи і подарунки. Особливо відзначили окремими подяками та подарунками юні таланти. Подяки за гру на бугаю отримав Артем Войцехівський, а за гру на скрипці Ліза Маковецька.

Учасники конкурсу залишилися задоволені гостинністю працівників Драбівського центру культури і дозвілля та вдячні організаторам культурно-мистецького заходу такого високого рівня.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар