Суд стягнув 600 тисяч із забудовника "ЕкоМаркету" на користь міста

1

Категорія: 

Господарський суд Черкаської області задовольнив позов Золотоніського міжрайонного прокуратура, поданий в інтересах міської ради, про стягнення з ПП «Будоснова-2007» заборгованості та штрафних санкцій у сумі понад 623 тис. грн, повідомляє Прочерк.

Так, під час перевірки виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» прокуратурою встановлено, що в грудні 2013 року вказане підприємство уклало із Золотоніською міською радою договір про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Золотоноша.

Однак у подальшому забудовник порушив умови його виконання і не сплатив до бюджету міста 583 тис. грн. У зв’язку з цим виникла заборгованість на вказану суму та накладено штрафні санкції у розмірі 40 тис. грн.

З метою захисту інтересів держави міжрайонною прокуратурою заявлено позов до суду, який наразі задоволено, а відповідачем до бюджету міста Золотоноша добровільно відшкодовано заборговану суму за договором.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар