Ветміліція завадила постачанню неякісного м’яса на переробку

1

Минулого тижня працівниками ветеринарної міліції в Золотоніському районі Черкаської області викрито факт намагання здачі загиблої тварини на переробку. Зокрема, затримано місцевого мешканця під час перевезення ним трупу великої рогатої худоби. За поясненнями правопорушника він перевозив загиблу тварину з метою здачі її на м’ясопереробне підприємство. На цю тварину були відсутні будь-які ідентифікаційні документи, що унеможливлює встановити її походження. Наразі винного притягнуто до адміністративної відповідальності. Труп тварини утилізовано на худобо могильнику, - інформують у Держветфітослужбі України.

У цілому минулого тижня продовжено проведення заходів по недопущенню надходження на споживчий ринок неякісної продукції тваринного походження. Як повідомив начальник відділу ветеринарної міліції МВС України полковник міліції Сергій Оксюта, мобільними групами здійснено 200 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Всього під час перевірок задокументовано 74 правопорушення.

Вилучено з обігу 471 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Забезпечено контроль за утилізацією 3,2 тонн небезпечної продукції.

За матеріалами "Діловий регіон"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар