Золотоніська РДА нагородила грамотами активістів самооборони

1

Категорія: 

Днями у приміщенні райдержадміністрації нагороджували учасників самооборони, активістів, які брали участь у захисті населених пунктів, стояли на блок-постах.

Почесною грамотою Золотоніської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, активну участь у забезпеченні охорони громадського порядку на Золотоніському блок-посту під час проведення виборів Президента України 2014 року нагородили особовий склад Золотоніського міського відділу УМВС України в Черкаській області.

За допомогу в організації харчування особового складу Золотоніського блок-поста грамотами районної ради нагородили колективи, директорів та власників кафе, ресторанів, господарств Золотоніщини. За проявлений патріотизм і мужність, самовіддану службу на Золотоніському блок-посту під час проведення виборів Президента України 2014 року отримали грамоти 27 учасників.

За сумлінне виконання посадових обов’язків та бездоганну службу на Золотоніському блок-посту під час проведення виборів Президента України були нагороджені працівники міліції. За допомогу в організації роботи Золотоніського блок-поста відзначили Станіслава Молодика – начальника Золотоніської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП «Черкаський облавтодор» та Юрія Денисенка – начальника Золотоніського райвідділу запобігання надзвичайним ситуаціям.

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар