Діти золотоніських податківців мріють про професію своїх батьків

1

Категорія: 

Напередодні Дня захисту дітей до Золотоніської податкової інспекції завітали діти працівників органів доходів і зборів. У фойє їх привітно зустріла в.о. начальника Антоніна Миргородська, запропонувавши діткам невеличку екскурсію, аби подивитися на роботу податкової інспекції зсередини. Із неабияким ентузіазмом дівчатка та хлопчики відвідали робочі місця своїх батьків. Адже не кожного ж дня випадає така можливість – поринути, хоч і ненадовго, у доросле життя, уявивши себе на місці матусь і татусів.

Антоніна Миргородська, відклавши нагальні справи, особисто провела екскурс, ознайомивши дітей з роботою окремих відділів та фахівців на їх робочих місцях у кабінетах. Дуже цікавим для дітей було відвідування і кабінету в.о. начальника Золотоніської ОДПІ. Антоніна Миргородська поділилася своїм досвідом роботи у податковій службі, розповіла історію податків та особливості їх сплати. Діти дізнались і про основні завдання, функції та напрямки роботи підрозділів інспекції.

Загалом, як підмітили юні візитери, екскурсія виявилася цікавою та пізнавальною. Мало того, деякі діти навіть виявили бажання в майбутньому опанувати професію податківця. Наприкінці ж заходу на них чекав приємний сюрприз – Антоніна Дмитрівна, привітавши хлопчиків та дівчаток зі святом, пригостила їх солодощами.

«Я завжди намагаюсь бути схожою на свою маму, у всьому їй допомагаю, вдома все за нею повторюю. А ось коли побувала на її роботі, побачила її колег – тепер хочу ще й працювати тут, в податковій. Усі тут такі привітні і доброзичливі, але водночас серйозні і ділові», – висловила свої думки щодо відвідин податкової 9-річна Даніелла Калина.

Подібні заходи в рамках Єдиного Дня відкритих дверей податківці провели і в Драбівському та Чорнобаївському відділеннях Золотоніської ОДПІ. До речі, саме до Чорнобаївського відділення завітав найменший екскурсант – Даніїл Науменко. Йому лише 1 рік і 7 місяців, але він вже почав переймати досвід у свого дідуся.

Інформаційно-комунікаційний відділ Золотоніської ОДПІ.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар