Хлібороби району підбили підсумки посівної кампанії

1

Категорія: 

Минули останні дні прекрасної весняної пори. І хлібороби району підбивають перші підсумки.
Тяжкою була посівна. Непрогнозований стрибок цін на пальне, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, практично недоступність кредитних ресурсів, недосконалість земельного законодавства, малі фінансові заощадження господарств у зв’язку з низьким рівнем цін на вирощену продукцію будь-кого могли ввести у відчай. Та тільки не наших аграріїв.

Нагромаджений роками досвід, любов до поля, патріотизм дозволили з честю вийти зі складного становища.
Ярими культурами засіяно більше 2 тис. га озимих зернових та озимого ріпаку, які загинули. Посіяно близько 3 тис. га ранніх ярих культур, серед яких 942 га гороху та 338 га цукрових буряків, які, на жаль, стають рідкістю на полях району.
Однак основна посівна прийшла трохи пізніше. Адже впродовж 14-18 днів було посіяно 11,4 тис. га соняшнику, 34,5 тис. га кукурудзи на зерно та силос, 5,5 тис. га сої, 0,6 тис. га сорго. Сільськогосподарськими підприємствами засіяно 1,5 тис. овочевих культур та посаджено 0,4 тис. га картоплі.
Сьогодні радують погляд лани, що наливають колос, рядочки просапних культур. Хімічний обробіток культур виконано на 68,9 тис. га. Разом з ним ведеться підживлення стимуляторами та мікроелементами.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської РДА та сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар