Чапаївський байк-фест відвідав Юрій Ткаченко [ФОТО]

1

Категорія: 

Нинішній мотофестиваль "Тарасова гора" - вже 12-й. Байкери звернулися до влади з проханням повернутися на Черкащину, звідки їх два роки тому змусили перебратися до Переяслава. Тепер вони знову ВДОМА.

Про це у своєму акканті соціальної мережі Facebook пише Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Очільник області завітав у гостів до учасників фестивалю та вручив спеціальну відзнаку оргіназаторові заходу.

"Побував сьогодні в гостях у цих сучасних вершників сталевих коней - приємно, що зустрічали як свого. Вручив відзнаку, присвячену 200-річчю Тараса Шевченка, організатору мотофестивалю Ашоту Арушанову", - повідомляє Ткаченко.

Як наголошує посадовець, сам Ашот - активний учасник майдану, котрий мав взимку мав читати шевченківську поему "Кавказ" замість Сергія Нігояна, котрий перший поповнив лави Небесної сотні.

"До речі, мало хто знає, що у фільмі Сергія Проскурні, який той знімав до нинішнього ювілею Кобзаря, Ашот мав розповідати поему "Кавказ". У Ашота не було змоги, і тоді Проскурня підійшов на Майдані до Сергія Нігояна - того, хто згодом став першим у Небесній сотні полеглих за Волю України", - зазначає губернатор.

"Цікаво, що і Ашот, і Нігоян обоє - вірмени, для яких Україна - понад усе...", - додає він.

Фото: Сергій Черкасов

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар