"Спартак" продовжує тримати рівень!

1

Категорія: 

Команда-відкриття першого кола чемпіонату продовжує дивувати. У рамках шостого туру чемпіонату Черкаської області "Спартак" знову переміг. На власному полі команда Руслана Ізвозчика провела впевнений та якісний поєдинок та без жодних проблем переграла "Авангард".

Монстирищенський клуб не зміг нічого протиставити молодим золотоніським футболістам. За шаленої спеки "спартаківці" просто перебігали та здолали в першу чергу у фізичному плані, свого суперника. Ще в першому таймі "Спартак" зробив результат. По голу у свій актив записали лідери команди: Бреус та Ілляшенко.

У другому таймі досвідчені гравці "Авангарду" намагалися грати першим номером та проводити атаки, але це не приносило свої плоди. Натомість "спартаківці" мали численні моменти, для того, щоб зробити рахунок розгромним. Один лише Денис Бреус мав щонайменше три моменти, в яких просто перегравав по кілька захисників суперника, але в завершальній стадії йому чогось бракувало. У підсумку 2 : 0, "Спартак" продовжує триматися серед лідерів чемпіонату!

За метіралами "Черкаський спорт"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар